MikromÁGIA


MODERNÁ FORMA MÁGIE PREDVÁDZANÁ V BEZPROSTREDNEJ BLÍZKOSTI DIVÁKOV...

 
V mikromágii sa nejčastejšie kúzli s kartami, mincami, prsteňmi a inými predmetmi, které majú hostia pri sebe. Kráľ mikromágie Tomasiano, Vám predvedie to nejlepšie z oboru. Táto forma mágie je vhodná pre všetky druhy príležitostí.

O MIKROMáGII

Mikromágia je najužitočnejšia práve tam, kde sú hostia roztrúsení v členitom priestore, alebo kde ich možno len ťažko organizovať. Pre umocnenie zážitku sú diváci rôznymi spôsobmi zapojení do kúziel a tak sa stávajú ich súčasťou. V repertoári kouzelníka Tomasiana nájdete stovky moderných, špičkových trikov a efektov, na které dlho nezabudnete! Presvedčte sa sami a pozrite sa na ukážky práce kráľa tohoto moderného umenia v galérii. Tomasiano predvádza mikromágiu plnohodnotne i v anglickom jazyku.

Mikromágiu môžeme rozdeliť na tri typy podľa toho, kde a akou formou se predvádza:

TABLE HOPPING

Jedná se o nejčastejšiu formu mikromágie. Kúzelník obchádza jednotlivé stoly alebo skupinky stojacich ľudí a nenútenou formou im kúzli priamo pred očami.

CLOSE UP MAGIC

Na rozdiel od table hoppingu kúzelník má stabilné miesto pri stole a jednotliví diváci si k nemu prisadajú a stávajú sa tak súčasťou jeho show.

STREET MAGIC

Táto forma mikromágie sa nepredvádza iba na uliciach, ako by názov napovedal. Podstata pouličnej mágie spočívá v tom, že kúzelník zastavuje nič netušiacich okoloidúcich a ohromuje ich svojimi kúzlami. Street magic je vhodný pre nákupné centrá, veľtrhy, výstavy a podobne.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykúzlime Vám cenu na mieru