SVADOBNÝ PROGRAM


KÚZELNÍK JE PRÍJEMNÝM SPESTRENÍM TOHOTO VÝNIMOČNÉHO DŇA

 
Podpořte nás na FBTomasiano vykúzli úsmev na tvári Vám i svadobným hosťom. Postaráme se o to, aby sa Vaša svadba stala nezabudnuteľným zážitkom. Program je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Podporte nás na facebooku na špeciálnom svadobnom profile

O KÚZELNÍKOVI NA SVADBE

Kúzelník na svadbe sa stává čím ďaľej tým viac žiadaný, nielen vďaka atrakívnej zábave pre svadobčanov, ale tiež z dôvodu vyplnenia mezery pri fotografovaní novomanželov, behom kterého väčšinou nemajú hostia možnosť inej zábavy. Zverte svoj svadobný deň tým nejlepším z oboru, ktorých kúzla zažili hostia na mnohých svadbách. Pozrite sa do galérie, ako by mohla vyzerať aj Vaša svadba.

SVADOBNÝ PROGRAM

Vystúpenie je zahájené kúzlom pro novomanželov, v kterom sa spojí sila lásky a mágie.
Budete mať na svadbe zahraničných hostí? Žiadny problém, protože Tomasiano predvádza všetky predstavenia plnohodnotne aj v anglickom jazyku.
Na svadbe sa môžu realizovať dva druhy vystúpení. Najčastejšie sa jedná o ich kombináciu ale tak isto si môžete objednať obidve vystúpenie samostatne.

Salónna mágia

20. minútová interaktívna show. Jedná se o javiskové vystúpenie prispôsobené priestorovým podmienkám svadby (reštaurácie, salóny, hotely, záhrady, sokolovne atd.). Vystúpenie je dynamické a plné vizuálných prvkov. Vaši hostia se stávajú súčasťou všetkých kúziel, čím sa ich zážitok ešte viac umocní. V programe môžete zhliadnuť všetky druhy mágie ako sú všeobecná mágia, ilúzia, mentálna mágia a kartové kúzla.

Mikromágia medzi svadobčanmi

Aktuálne najžiadanejšia a najnáročnejšia forma kúziel. Český kráľ tohto oboru bude predvádzať doslova zázraky s vyhrnutými rukávmi priamo pred očami divákov pri stoloch, alebo pre skupinky stojacich hostí v priestore konania svadby a to za použitia kariet, mincí, bankoviek, prsteňov atd.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykúzlime Vám cenu na mieru