JAVISKOVÁ MÁGIA


VSTÚPTE S NAMI DO SVETA ILÚZIÍ, KÚZIEL A ZÁZRAKOV

 
Vystúpenie je určené pre početnejšie publikum, je možné ho realizovať na akciách rôzneho typu so zameraním buď na dospelé publikum, detských divákov alebo kombinovane. Štandartná dĺžka vystúpenia je 15 minút, je možnosť si ho objednať v rozsahu od 15-30 minút. Veľmi často sa kombinuje javiskové vystúpenie a mikromágia medzi hosťami.

Táto show je vhodná pre verejné, tak i súkromné akcie, plesy, karnevaly,mestské slávnosti, nákupné centrá, firemné večierky, súkromé oslavy a iné. 

Podľa požiadaviek na priestor ponúkame dve varianty:

JAVISKOVÉ VYSTÚPENIE

Show sa odohráva na javisku alebo na pódiu a diváci sa môžu tešiť na kúzla, ilúzie, mentálnu mágiu alebo predvedenie nadprirodzených javov. Program je čiastočne interaktívny a diváci se tak stanú jeho súčasťou. Vystúpenie je koncipované tak, aby divákov nielen udivilo a prekvapilo, ale tiež pobavilo vtipnými príbehmi. V programe je mimo iného tiež možnosť zhliadnuť niekoľko čísel z repertoáru Davida Copperfielda.

SALÓNNA MÁGIA

Toto vystúpenie je vhodné pro všetky druhy společenských akcií a osláv, kde sú minimálne možnosti priestoru na predvádzanie. V podstate sa jedná o zmenšenú verziu javiskového vystúpenia bez kulís a s poupravenou trikovou náplňou tak, aby ju bolo možné predvádzať v minimálnych priestoroch ako sú salóny, reštaurácie atd.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykúzlime Vám cenu na mieru