DEtská show

DETSKÉ PUBLIKUM VŽDY OCENÍ CHVÍLE STRÁVENÉ VO SVETE KÚZIEL A MÁGIE.

V priebehu magickej show sú deti interaktívne zapojovené a môžu sa tešiť na mnoho kúziel, ktoré rozžiaria ich oči a stanú sa pre ne nezabudnuteľným zážitkom.

Vystúpenie je vhodné pre deti od 3 rokov.

Tomasiano a jeho kúzla v detskom programe zaručene vyčarujú úsmev na ich tvári. Tento nezabudnuteľný zážitok má pozitívny vplyv na detskú fantáziu a rozvíjanie ich osobnosti. Vystúpenie je vhodné pre nákupné centrá, materské školy, prvý stupeň základnej školy, narodeninové oslavy a iné akcie usporiadavané pre deti.

 

ponuka programu

Detská show

Pretože sa deti radi zapojujú, je program plne interaktívny, takže sú súčasťou všetkých kúziel a niekedy sa dokonca sami i kúzelníkmi stanú. Vystúpenie sa odohráva modernou formou tak, aby udržalo neustálu pozornosť nielen detských divákov. Dĺžka programu je 20 alebo 30 minút.

Balónová show

Každé dieťa dostane svojho psíka, kvetinku, meč alebo iný balónik v jeho obľúbenej farbe. Dĺžka trvania sa odvíja od počtu detí.

Kúzelnícky workshop

Tomasiano bude deti učit jednoduché a efektívne kúzla, ktoré budú môcť predvádzať svojím kamarátom, tetám, babičkám apod. Workshop prebieha v skupinách a dĺžka programu je na dohode.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykúzlime Vám cenu na mieru